Річниця втрати. Вшанували пам'ять про Олега Стороженка


Днями виповнився рік, як при виконанні військового обов’язку  на сході України загинув наш земляк – Олег В’ячеславович Стороженко.

В день пам’яті його рідні та близькі зібралися, щоб вшанувати світлу пам'ять нашого земляка.

Цього дня в Свято-Миколаївському храмі пройшла поминальна панахида по загиблому Олегу Стороженку. За упокій душі полеглого воїна молилися його близькі, друзі, побратими, представники районної влади: голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, їх заступники. Поминальну літургію відслужив настоятель храму – отець Юрій.

Звертаючись до присутніх на служінні, отець Юрій наголосив на жертовності, яку продемонстрував захищаючи свою Батьківщину не тільки Олег, а й всі полеглі воїни-захисники України. Також настоятель повідомив про ініціативу започаткувати 8 листопада, в День пам’яті великомученика Дмитра, день загиблих захисників Батьківщини та проводити цього дня поминальні літургії.

Під час виступу військовий комісар Микола Капітоненко відзначив про мужність та звитягу, які демонструють  військовослужбовці на східному фронті, відстоюючи кордони нашої держави.

Після закінчення поминальної літургії були  покладені квіти до пам’ятного хреста, “Арки пам’яті”, що знаходиться на території храму. Також, рідні та близькі відвідали могилу Олега на Ковалівському кладовищі та після чого поклали квіти біля пам’ятної дошки, яка розміщена на міській школі №5. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Героя, поклавши квіти до Галереї Слави, яка розташована в адмінприміщенні.

Минають перші річниці від трагічних втрат…Але наші Герої незабуті! Світла пам'ять нашим захисникам! Слава Героям України!

 

 

 

_____________________________________

 

ЗВІТ по інформаційним запитам

До уваги громадян