С К Л А Д постійних комісії Бобринецької районної ради сьомого скликання
1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення у складі:
голова комісії:
Крутько Юрій Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;
заступник голови комісії:
Бергер Сергій Володимирович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
секретар комісії:
Олексієнко Людмила Йосипівна – від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
члени комісії:
Рибачук Надія Володимирівна – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
Рижков Олексій Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;
Цесарський Анатолій Юрійович – від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Шевченко Сергій Анатолійович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
2. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури в складі:
голова комісії:
Косенко Сергій Опанасович – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови комісії:
Івашина Володимир Володимирович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
секретар комісії:
Скрипник Ірина Віталіївна – від Бобринецької районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
члени комісії:
Литвиненко Іван Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;
Романюк Віктор Арсенович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України.
3. Постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою у складі:
голова комісії:
Секрет Зоя Федорівна – від Бобринецької районної організації Партії Пенсіонерів України;
секретар комісії:
Дерев’янко Марія Миколаївна – від Бобринецької районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
члени комісії:
Бобух Анатолій Григорович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;
Корінський Віктор Васильович – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
Німенко Сергій Іванович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
4. Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту в складі:
голова комісії:
Цесарська Лариса Наумівна – від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
заступник голови комісії:
Гура Валентина Григорівна – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
Секретар комісії:
Штурко Геннадій Андрійович – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
члени комісії:
Ємельянов Олег Володимирович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;
Іванов Віктор Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;
Різанов Микола Станіславович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Савченко Зоя Дмитрівна – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
___________________________
- < Попередня
- Наступна >
Останні новини
- Вітаємо з Різдвом Христовим!
- Працівників держустанов вітали з Новим роком
- З Новим 2017 роком!
- В пам’ять Юрія Олефіренка відкрито меморіальну дошку
- Відбулася сесія районного парламенту дітей