Відбулося засідання постійної профільної комісії

20 березня, під головуванням Сергія Бергера відбулося розширене засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, голови сільських рад району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Членами комісії розглянуто 7 питань та прийнято відповідні рішення.

Основними питаннями, які розглядали депутати були внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, з проектом якого ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко, та питання, що стосувалися діяльності медичних установ району.